Tesis Yönetimi

Tesis Yönetimi

Gün geçtikçe şirket, hastane, plaza, fabrikalar ve iş merkezi gibi kuruluşların artması nedeniyle tesis yönetimi giderek önemini arttırmıştır. Bu tesislerdeki personel sayısının çok olması, iş hacminin ve müşteri yoğunluğunun fazla olması nedeniyle yönetimin profesyonel kadrolar tarafından yürütülmesi çok önemlidir.

Temizlik hizmetlerinden bina bakım ve teknik onarımına, peyzaj ve bahçe düzenlemesinden havuz bakımına, idari ve hukuki işlerden güvenlik hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet veren, yılların eskitemediği firmamız Best Bina Yönetim, hizmet içi eğitimlerle yetiştirdiği ve yetiştirmeye devam ettiği uzman personeli ile tüm hizmetlerde öncelikle tercih edilen şirketlerden birisidir.

 

Tesis Yönetimi

Tesis Yönetim Hizmetleri

Tesis Yönetim Firmaları

 

Tesis Yönetimi Nedir?

Site ve apartman yönetimleri kadar bu alanda firma arayışı içinde olan kişilerin en fazla merak ettiği şeylerin başında tesis yönetim nedir sorusudur. Tesis yönetimi çeşitli amaçlarla kurulmuş ve birçok personeli barındıran her türlü kurum ve kuruluşun profesyonel ve çağdaş bir şekilde yönetilmesi demektir.

Bu tesis hastane ise tıbbi yönetimin yanında yer alan idari yönetimin profesyonel bir şirket tarafından yürütülmesi, iş merkezi veya alışveriş merkezi ise buraların kuruluşundan kiralanmasına, personelin iş analizinden muhasebeye, alım-satım ve faturalandırmadan güvenliğe, temizlikten teknik desteğe kadar her şey tesis yönetimi nedir sorusunun içeriğini oluşturmaktadır.

Tesis yönetimi denince idarecilerin yapmak zorunda olduğu tüm iş ve işlemlerden hariç, insanı mutlu edecek tüm çözümleri de sunmaktayız. Olası problemlerde çözüm ortağınız olarak, hızlıca önlem alıyor, iş ve işçi güvenliği konusundan asla taviz vermiyoruz.

Tesis Yönetimi