OFİS TEMİZLİĞİ

İstanbul’un En İyi Ev Temizlik Şirketi – Bulut Temizlik

Ofis Temizlik Şirketi BULUT TEMİZLİK HİZMETLERİ ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

Temizliği yapılmış ofis

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, başta ofis temizliği olmak üzere pek çok konuda size en üst düzeyde geri dönüşü mümkün hale getiriyor. Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 şirketinden biri olması da aslında BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİNİN  kaliteli hizmete verdiği değeri ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların işyerleri açısından önemi herkes tarafından bilinirken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor.

Ofis ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli hijyenik şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Bunu tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİNİN, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi. En kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimini ve birikimini size en uygun fiyatlarda gerçekten işini düzgün yapan kadrosuyla sunmaktadır. İçinizi ferahlatacak, aynı zamanda temiz ortamıyla sağlığınızı en iyi şekilde etkileyecek çözümler, firmanın çalışma politikaları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Böylelikle karşılıklı memnuniyet ve uygun koşullar çok daha temiz bir ortamda çalışmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Ofis temizliği çalışma saatleri:

Profesyonel olarak ofis temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tuvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gün içi temizlik personeli veya çay servisi yapacak ikram personeli gereksinimlerini de karşılıyoruz. Böylelikle düzenli ve periyodik olarak ofis temizliği hakkındaki çalışmaların eksiksiz bir şekilde devam etmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra personelimiz sizin çalışma saatlerinize uygun olarak ta çalışabilmektedir. 09.00-17.30 saatleri standart saat uygulamalarımız olup, vardiyalı olarak veya size uygun saatler de de hizmet vermekteyiz                                                                                                                      Verilen emek ve buna karşı alınacak ücret karşılaştırıldığı zaman, aslında bütün Ofis Temizlik Şirketleri çalışma yol ve yöntemlerini de ön planda tutmak gerek. Bu konuda oldukça iddialı olan Ofis Temizlik Şirketi BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETİ, İstanbul genelinde bu hizmeti en uygun fiyatlarla ve şartlarla veren şirketlerin başında geliyor. Aslında iş ve hizmet anlamındaki memnuniyetiniz, zaman içerisinde bunu çok daha iyi ortaya koyacak. Elbette ki daha düşük rakamlar sunup, zaman içerisinde memnun olmayacağınız hizmetleri ayağınıza getirecek çok sayıda Ofis Temizlik Firması bulmak mümkün. Eğer işiniz kaliteli olsun ve sağlık koşulları çalıştığınız alanda sizi motive etsin istiyorsanız, elbette ki uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte, size en uygun Ofis Temizlik Firmaları, hizmetini talep edeceğiniz kuruluşları temsil edecek. Ofis Temizlik Şirketi BULUT OFİS TEMİZLİK HİZMETİ, hem uygun ofis temizliği fiyatı hem de kaliteli hizmetleri ile size bu konuda yanınızda olmaya devam edecek.Ofis temizliği fiyatları:

Ev, Ofis ve işyerleri için 2018 yılı güncel temizlik fiyatları

 • 1 personel ile 4 saat temizlik ücreti 90,00 TL
 • 1 personel ile 8 saat temizlik ücreti 150,00 TL
 • Fazla çalışma saat ücreti 35,00 TL
 • Temizlik malzeme farkı + 45,00 TL
 • Haftada 5 gün 1 personel ile akşamları temizlik malzemeleri müşteriye ait ofis temizlik ücretimiz : 1.000,00 TL
 • Haftada 5 gün 1 personel ile akşamları temizlik malzemeleri şirketimize ait ofis temizlik ücretimiz : 1.250,00 TL
 • Çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.
 • Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
 • Gün içi Çay servisi, temizlik personeli talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Part-time ofis temizliği Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, günleri 18:00-20:00 saatleri arasında Hafta sonu ofis genel temizliği 10:00-16:00 saatleri arasında verilen temizlik hizmetini kapsar.

Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz?

Temizlik kuralları ve hijyen standartlarına uygun olarak yapılan çalışmaları, hem çalışma mekânlarının hem de burada çalışan insanların sağlığını düşünmeyi zorunlu kılıyor. Her gün periyodik olarak gerçekleşen temizlik işlemlerinde, çöplerin toplanması kokuyu ortadan kaldıracak çözümlerle beraber temizlenmesi, büyük önem taşıyor. Bu tür işlemleri yapan personelin özellikle yanan sigara ve benzeri atıkları ortadan kaldırmadan, temizliğe başlamayacağını çok iyi bilmelisiniz. Çöp kutuları, pek çok alanda temizliğin önemli unsurlarından biri olurken, düzenli olarak değiştirilmesi ve poşet kullanılması, her zaman bir zorunluluk. Elbette ki bütün mekânlarda toz birikimi son derece doğal bir sorun olarak karşımıza çıkarken, 50 cm ve 2 m arasındaki, raf, modüler eşyalar ve ofis malzemelerinin düzenli olarak tozunun alınması da temizlik işlemleri içerisinde çok önemli bir yer tutuyor. Çok sık kullanılan telefonların, özellikle dezenfektan kimyasal ürünler ile temizlenmesi, sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Tek bir evrak ve onun önemini çok iyi bilen uzman ekiplerimiz, özellikle çalışma masası temizliğinde hiçbir eşyaya dokunmama ve yerini değiştirmeme konusuna gerçekten büyük özen gösteriyor. Periyodik olarak yapılan bakımlarda ise özellikle alt ve üst kısımlarda kalan, toz birikmeye müsait bölgelerin temizlenmesi de gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.

Ofislerde temizlik uygulamamız hakkında daha kapsamlı bilgi için OFİS TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR başlıklı yazımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.İnsanların ofis ortamında tertip ve düzen konusuna verdiği önem konusu da profesyonel ekibimizin çalışma standartları arasında çok önemli bir yer tutuyor. Elbette ki temizlik elemanlarının işe başladığı andan itibaren eldiven kullanmanın da önemli bir zaruret olduğunu belirtmek gerek. Ofis çalışanlarının belki de en çok kullandıkları eşya hiç şüphe yok ki çalışma masalarıdır. Zaman içerisinde biriken, toz ve kir, hem görünümü çok itici hale getiriyor, hem de sağlık açısından tehdit oluşturuyor. Ofis temizliği programımızda masa temizliğine verilen önem, gerçekten ofisin bütünlük anlamındaki temizliğini çok daha olumlu noktaya taşıyor. Yerlerin döşemesi de temizlikle uyum halinde bir yapı gösterirken, paspas, deterjanlı şekilde dezenfektasyon ve düzenli periyodik bakım, zeminlerin temizliğinde gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. Ekibimiz işinde son derece uzman bir yaklaşım gösterirken, yaptığı bütün işlerden sonra oto kontrol sistemini devreye sokup, en azından yapılan işin değerlendirmesini yapmak adına, son kontrole gerçekten büyük önem vermekteler.

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

 • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
 • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
 • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
 • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
 • Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
 • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.

İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Şirketimizin merkezi İstanbul da bulunduğu için müşterilerimizin İstanbul il sınırları içinde ofis temizlik şirketleri talepleri karşılanmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Temizlik Şirketleri Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Gayrettepe’de bulunan Genel merkezimiz; Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Kâğıthane, Maslak, Şişli, Mecidiyeköy, Etiler, Sarıyer, Nişantaşı, Taksim, ofis temizlik şirketleri taleplerinize cevap veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ofis Temizliği Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir de bulunan temizlik şirketi şubemiz; Ümraniye, Bostancı, Kozyatağı, Kadıköy, Göztepe,Suadiye,Üsküdar,Beykoz,Maltepe ve diğer ilçelerin temizlik firması ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İnşaat sonrası ofis temizliği hizmeti de sunuyoruz!

Devam eden ofis temizlik hizmetinin yanı sıra diyelim yeni ofis kiraladınız tadilat işlemleriniz bittikten sonra ofise yerleşmeden önce Profesyonel bir ofis temizlik şirketi tarafından detaylı temizlik yaptırmanız gerektiğinde Bulut temizlik En iyi temizlik personelleri ve kaliteli deterjanları ile hizmete hazırdır.

Gün içi daimi sözleşmeli ofis temizliği sunuyoruz

Ofis çalışan sayısının fazla veya ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu ofislerde Gün içi temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için bünyelerinde çaycı personel ve temizlik personeli bulundurmaktadırlar. Bulut temizlik üniformasıyla hizmet veren çalışanlarımız, tuvalet temizliği, koridor temizliği, toplantı odası temizliği ve giriş kapı paspaslarının temizliği gibi çok daha çabuk kirlenen alanlara müdahale ederler.
Temizlik yöneticilerimizin düzenli aralıklarla kontrol ettiği personellerimize yeni işbaşı yapan temizlik personellerimize oryantasyon (alıştırma) eğitimlerini vermektedirler. Oryantasyon eğitimleri esnasında proje gereklerine uygun hizmet eğitimleri ve müşteri ilişkileri eğitimleri verilir. Müşterilerimizle temizliğin genel işleyişi hakkında toplantılar yapılarak hem ihtiyaçlar tespit edilir hem de yapılan temizlik işlemleri hakkında bilgiler sunum verilir.

Part-time ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Ofis çalışanlarının rahatsız edilmemesi adına akşamları müşterilerimizin çalışmadığı saatlerde masa temizliği, çöplerin toplanması, zeminlerin temizlenmesi, wc’lerin detaylı temizliği yapılmaktadır. Part-time ofis temizliği hizmeti verdiğimiz müşterilerimize pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe akşamları 18:00-20:00 saatleri arasında genel temizlik hafta sonu cumartesi veya Pazar günü detay temizlik hizmeti verilmektedir.

Müşteriye özel hizmet veren Ofis Temizlik Şirketiyiz

Temizlik personelleri kendi bünyesinde bulunan veya belirli aralıklarla ofis kirlendikçe temizlik şirketi ihtiyacı olan müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda bir gün önceden bilgi vererek şuan için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası lokasyonlarına ofis temizlik hizmeti alabilmektedirler.
Ofis temizliği hizmetlerinde dünya standartlarında hizmet veren temizlik şirketimiz belirlenen zaman aralıklarıyla ofislerinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapar.

Ofis temizlik şirketi olarak Bulut Temizlik Hizmeti çalışan personellerine aşağıdaki eğitimleri vermektedir.

 1. Çöp poşetinin ıslak ve delikse mutlaka değiştirilmesi ( Bu uygulamada eldiven takılması gerekiyor, işlem bittiğinde eldiven çöpe atılır.)
 2. Kapıdan başlanılarak hiçbir alanın temizliği atlanılmadan diz ve boy hizasında bulunan tüm alanların tozunun alınması ve temizlenmesi. ( Bu işleme başlanılmadan önce eldiven takılması gerekmektedir.)
 3. Telefon temizliğinde kullanılan ve başka hiçbir alanın temizliğinde kullanmadığımız beyaz temizlik bezi ile telefon temizliği yapılır.(2 adımda kullandığımız eldiven hala elimizde takılı)
 4. Masa temizliği yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken evrakların yerlerinin değiştirilmemesi, masa üzeri çok yoğun ise evrakların birbirine karışma ihtimali var ise temizlik yapılamayarak kullanıcıya (Masa üzerinde bulunan evrakların birbirine karışma ihtimaline karşı temizlik yapılmamıştır.) not bırakılmalıdır.
 5. Zemin temizliğinde halı kaplı alanlar elektrikli süpürge yardımıyla temizlenmeli eğer zemin farklı sert zeminle kaplıysa zemine uygun kimyasalla ve temizleme yöntemi kullanılmalıdır.
 6. Yapılan temizlik işleminin kontrol edilmesi, cam, elektrik, su gibi güvenlik zafiyeti oluşturabilecek unsurların kontrol edilmesi ve kapı kollarının silinerek çıkılması.
 7. istanbul Temizlik Şirketi Bulut Temizlik, İstanbul’da ve tüm Türkiye’de tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.İstanbul Temizlik Firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan meskeninizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir.Temizlik hizmetleri almak istediğinizde evinizi veya ofisinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz.   Bunun için İstanbul Bulut Temizlik Şirketi danışma merkezinden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz.

İstanbul Temizlik Firması   Bulut Group  Temizlik , 7/24 bütün ve mevcut temizlik malzemeleri dahil İstanbul’da hizmet vermektedir. Malzemeler için herhangi bir şey hazırlanmamıştır.

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için firmamız gereçleri en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici , Derz Parlatıcı Cam Temizleyici, Yağ sokucu, genel temizlik maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç sokucu, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici  olmak Üzere 9 Farklı Kimyasal kullanılmaktadır.

Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

Oda ve Salon Temizliği

 • Camların peluş – çekçek kurtar iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil)
 • Lamba, priz, tablo, rafların temizliği
 • Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi / silinmesi (istenirse  koltuk yıkama  + 150 TL)
 • Bütününların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği
 • Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas sınırı
 • İnşaat / tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinasıyla temizlik  ve hijyen
 • Duvarların mikrofiber mopla tozunun alınması (istenirse baştan aşağı bezle silinmesi +1 kişi 13o TL)

Mutfak Temizliği

 • Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) kurutıp ıslak vakumla çekilmesi
 • Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması (% 80 garanti)
 • Dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs.)
 • Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkışık sonra buharla temizlenmesi
 • Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği

 • Banyo dolapları iç dış temizliği
 • Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması
 • Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması
 • Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.

Dahil olmayan hizmetler:

 1. Çamaşırda ütü, çamaşır, bulaşık, perde asma hizmeti.
 2. Beyaz pimapen değil ama pimapenlerin bulunduğu varsa boyalar çıkmayabilir.
 3. Derzler parlatılırken ayrışabilirlik.
 4. Kumaşlarda (halı, koltuk, divan, sandalye) ve 100 leke giderme yapılmıştır.

Önemli Notlar: 

Randevu almak için firmamızla e-posta, whatsapp veya telefon ile yazılmış geçebilirsiniz.

Ev Temizlik Fiyatları ve Ödeme

50-85 m2 net eşyalı ev  2 kişilik ekip 350 TL
85-140 m2 net eşyalı ev  3 kişilik ekip malzemeler dahil 450 TL
140-200 m2 net eşyalı ev  4 kişilik ekip 600 TL
Gündelikçi Tek personel gündelikçi hizmetimiz bulunmamaktadır.  –
70-90 m2 boş ev kullanılmış  – sorunuz
90-140 m2 boş ev kullanılmış  – sorunuz
140-210 m2 boş ev kullanılmış  – sorunuz
70-85 m2 inşaat sonrası temizlik  2 kişilik ekip sorunuz
85-135 m2 inşaat sonrası temizlik  3 kişilik ekip malzemeler dahil sorunuz
135-190 m2 inşaat sonrası temizlik  4 kişilik ekip sorunuz
Ev – Ofis camı temizliği  1 profesyonel SGK’lı camcı günlük 225 TL
Villa camı temizliği  2 profesyonel SGK’lı camcı günlük 420 TL
Duvar Silimi  Temizlikle Aynı Günde 125 TL
Duvar Silimi  Tek personel malzemeeli 200 TL

Ödemeyi iş bitiminde Müşteri memnuniyet formunu ölümlü sekilde doldurduktan Sonra personelimize  Nakit Olarak  Veya hesap numaramıza  havale / EFT yoluyla  Yapabilirsiniz.

Memnun Kalacak Mıyım?

Temizlik sektöründe sunulacak hizmetin mümkün olduğu somut hale getirilmesi gerekiyor. Bulut Temizlik A.Ş. Bizim için önemli olan problemlerle karşılaşıp sonradan müşteriye bahane uydurmak yerine daha olay patlak vermeden onu tedbirleri almaktır.

Personel: Bulut  Temizlik olarak firmamızın prestijine zarar vermemek için personel seçerken son derece hassas davranmaktadır. Bünyemizde yabancı uyruklu kaçak işçi çalışmaktadır. Düzenli iş kıyafetleri evinizde temizlik yapar. 
Eğitim:  Çalışan personelini, hangi kimyasal ve teknik eğitim hakkında teorik ve pratik tecrübeye sahiptir. 
Zaman:  sizlere gitmek hizmet verebilmek için filomuzda navigasyon cihazlı 11 araç bulunuyor, işin akşam geç vakitlerde bitmemesi için evin büyüklüğüne biçimli göndereceğiz. 
Maliyet unsuru: Müşteri Puanı Dirençle, sadece müşterinin işine göre çok iş yapmanın çok zarar vereceği düşüncesindeyiz. 
Makina parkuru:  Alman markası Karcher, İtalyan markası ile hizmet vermek ve hizmet sunmaktır.

% 100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Hakkında

Ödemeler, müşteri memnuniyeti formuyla doldurulup imzalayabilirsiniz. Kontrol etmek için değil ama kontrol etmek gerekir. Erken bitirip kaçma gibi bir durum firmamızda söz konusu değildir.

Buhar Makinası

Perakende marketlerde kargo ev tipi buhar makinalarının bulunduğu 1,5 inçta olduğu için kendisinden bekleneni verememektedir. Bu makinede bulunan buhar makinesilerinde en az 3 bar biriminde basınç değeri bulunur. Bulut Temizlik ve Karcher SC-1020 model buhar makinası mevcutturtayız. Buhar makineleme;

 • Pencerelerin bez girmeyen çerçevelerinin menteşe ve oluklarında
 • Fayans aralarının (derz) parlatılmaya
 • Mutfaktaki tezgah, dolap, fırın ve ocaklardaki yağların çözülmesinde
 • Kapı, parke ve kozmetiktaki boyaların zarar vermeden seyreltilmesinde
 • Priz ve havalandırma üniteleri gibi zor ulaşılan alanlar
 • Kazıma jiletinin zarar verebileceği hassas değerler açısındantayız. Buhar makinelerinde duvarlarda çok su akıttığı.

Önemli değil: Sadece  ne olursa olsun sadece buhar makinası merakı ediyorum evinize ekip çağırmamanızı tavsiye ederiz.

Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri Grubu Bulut Temizlik, Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 aralıksız olarak hizmet vermektedir.
Temizlik firmaları içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. Temizlik şirketleri arasında gerek referanslarımız, gerekse hijyen kurallarına uygun çalışmalarımızla da yine tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı başardık.

 
Günümüzde her çift evlerinin düzenli ve tertemiz olmasını istemektedir. Özellikle bayanlar evlerine oldukça titiz bakmakta sürekli toz almakta ve temizliklerini yapmaktadır. Ancak yapılan temizlikler sadece yüzeysel olmakta ve ertesi güne tesir etmemektedir. Ev temizliği önemli olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir iştir. Ev hanımları bir işte çalışmamalarına rağmen günlük ev temizledikleri ve toparladıkları için oldukça fazla yorulmakta dır. Ev temizliğinden en ideal verimi alabilmek için İstanbul Temizlik Şirketi olarak tamamen makineler kullanılarak ve uzman personellerin deneyimleri ile evleriniz ideal temizlik düzeyine ulaştırılmaktadır. Evlerinizin boyutuna ve temizlik durumuna göre sizlere özel olarak hazırlanacak fiyat listesine, temizlik esnasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri de dahildir. Ev temizliğinden yıllardır hizmet veren İstanbul Temizlik Şirketi, Yüzlerce referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir. Öncelikli misyonu müşteri memnuniyet ve güler yüz esası olan firmamızda çalışan deneyimli elemanlar, işe başlamadan önce eğitilmekte ve gereken tüm esaslar öğretilmektedir.

Evinizi temizletmek ve ilk gün ki güzelliğine kavuşturmak için İstanbul Temizlik Firması Bulut Temizlik Temizliği seçmiş olduğunuz takdirde personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyacak ve hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden de yararlanılarak muhafaza edecektir. Daha sonra evinizin tavandan tabana, camlardan fayanslara kadar her yeri özel ilaç ve makineler ile temizlenecektir. Temizlik sırasında ister işlerin başında durabilirsiniz isterseniz işi sadece İstanbul Temizlik Şirketi Bulut Temizlik firmasının personellerine bırakabilirsiniz.

Ev temizliği sırasında uygulanacak tüm aşamalar hijyen hususlarına dayanmaktadır. Dezenfekte ve mikroplardan arındırma işlemi büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.
Firmamızın ev temizliği hizmeti verdiği bazı konular ise şunlardır;

Dayalı-döşeli (eşyalı) ev temizliği / daire temizliği , inşaat sonrası daire / ev temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği, Taşınma öncesi ev temizliği, Buharlı ev temizliği ve daha pek çoğu. Kaliteli ve doğru firma ile çalışmak istiyorsanız Bulut Temizlik binlerce referansı ile bir telefon uzağınızda.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği , verdiğimiz temizlik hizmetlerinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İşletmeler, kurumlar, büro ve ofis çalışanları sabah iş başı yaptıklarında , çalışma ortamlarının temiz ve düzenli olması ayrıca hijyenik olmasını isterler. Yapılan araştırmalar, çalışılan yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde gerekli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır.Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir ofis ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı tespit edilmiştir.

Bundan çıkarılabilecek sonuçlar ise ; Kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybına neden olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelde oluşan bıkkınlık ve isteksizliğin devamlı olarak personel yenilenmesine neden olacağı ve bunların sürekli yenilenen eğitim harcamalarının da şirkete ek bir maliyet oluşturacağı sayılabilmektedir.

Ayrıca personelin sağlığı üzerinde direk etkili olan ofis temizlik ve hijyen uygulamalarının zamanında ve rutin olarak yapılması, yine personelinizin vaktinin büyük bir bölümünü lavabolarda kişisel temizliğe harcamamasına, ve çalışma sahasında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Bunun yanında insanlar vakitlerinin çoğunu evlerinden daha fazla ofislerinde geçirirler. Ofis temizliği , büro temizliğiiş yeri temizliği sürekli yapılan işletmelerde, çalışma ortamının temiz olması çalışanların motivasyonunu her zaman arttıran önemli bir etkendir.

Villa Temizlik Şirketi

Villa temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Villa sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Villa temizliği ve benzeri mekanlarınız için periyodik olarak veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek optimal (en üst kalitede) hizmet vermeyi arzuluyoruz. Villa temizliği siz değerli müşterilerimizin aile yaşam kalitesini daha rahat ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz villanızı, satın alınmış bir villa veya tadilat görmüş bir villa temizlik hizmeti veya inşaat sonrası villa temizliği esnasında kullanılan temizlik ürün ve kimyasallar TSE standartlarına uygun temizlik ürünleridir.

Bulut temizlik firmamız villa temizliğinde Kalite – Yönetim – Sistem dahilinde hizmet sunmayı prensip edinmiştir.
Villa temizliğiEşyalı villa temizliğitadilat sonrası villa temizliğiinşaat sonrası villa temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Buharlı Temizlik Şirketi

Buharlı Temizliğin Faydaları Buharlı Temizlik Makinesi hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Buharlı Temizleyici evde, iş yerinde ve otomobilde hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar. Daha az zamanda, daha az efor sarf ederek, çok daha fazla iş yapabilirsiniz. Maksimum enerji tasarrufunun yanı sıra ve kolay kullanımlı buhar basıncı sayesinde artık temizlik, hem ucuz hem de çok kolaydır.

Deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulur, gerçek bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir ürüne kavuşursunuz.

Mutfak, tuvalet, banyo temizliğinde, seramik ve fayans yüzeylerde oluşan kirleri kolayca çıkaran, asla vazgeçemeyeceğiniz bir üründür. Zengin aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizleyebilir. 150-160 derece sıcaklıkla; mikrop, ev tozları, mite gibi mikroskopik canlıların öldürülmesini sağlar. Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtulur; evinizin yada iş yerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlarsınız. Banyo ve mutfak duvar fayansları,Buharlı temizliğin gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikro organizmalardan da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürtülen sıcak buhar yapışmış, yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar kuru bir bezle silinerek ya da su ile yıkanarak yok olur…

BUHARLI TEMİZLİK MAKİNELERİ ile NELERİ TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ?

Halılar, kilimler Parke, fayans, mermer, taş gibi yer döşemeler, derz araları Duvarlar, kapılar, pencereler Yataklar, yorganlar, yastıklar Koltuklar, kanepeler Ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, aspiratörler Mutfak dolapları, vitrinler, kitaplıklar Camlar, avizeler, panjurlar Klozetler, lavabolar Kalorifer petekleri Oto iç döşemeleri, motoru, jantları Doğal ve yapay çiçekler Ayakkabı altları, paspaslar Gümüşler, metal eşyalar

Yerinde Koltuk ve Yatak Yıkama Servisi Sultanbeyli Koltuk Yıkama ve Yatak YıkamaYerinde Koltuk Yıkama
Oturduğunuz koltuklar kimine göre bir hayat tarzını kimine göre yaşam kalitesini yansıtır. Koltuk ve sandalyeler yıkama fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile temizlenir.Bulut temizlik firması olarak, Koltuk yıkama işlemi öncesinde Buharlı temizlik sistemiyle koltuk kılıflarının duruma göre sulu ve ya kuru buhar uygulaması yapılarak koltukların dezenfekte edilmesi sağlanır. Buharlı koltuk dezenfekte işleminin bir diğer faydası ise koltuk ve diğer oturma gruplarının içerisine işlemiş kötü kokuların yok edilmesinde büyük bir etkisi vardır.

0216 630 23 20

Temizlik şirketleri,Temizlik firmaları,Ev temizliği,Koltuk yıkama, Kanepe yıkama, Yatak yıkama,Villa temizlik şirketleri,Havuz Temizliği,Temizlik Şirketi,İnşaat Sonrası Temizlik,Okul Temizliği,Ofis Temizliği,Temizlikçi Firması

OFİS TEMİZLİĞİ