Süt Cila

Zemin Temizlik Firmaları

zemin temizliğiZemin temizlik firmaları arasında öncü firmalardan olan şirketimiz, bir çok kurumsal firmaya hizmet sunmanın haklı gururu ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Tüm Marmara bölgesi başta olmak üzere geniş bir alanda hizmet sunabilecek alt yapı ve tecrübeli kadroları ile zemin temizlik hizmetlerinize talibiz…

Firmamızdan talep edebileceğiniz zemin temizleme hizmetlerimiz:

  • Endüstriyel beton zemin temizliği,
  • Boyalı beton temizliği,
  • Beton zemin toz temizliği,
  • Lastik izi ve leke, kir, yağ kalıntıları temizliği,
  • boya artıkları ve özel leke temizliği

hizmetlerimiz sizler için kesin ve etkin çözümlerle sunulmaktadır.

Hizmet Alanlarımız; Fabrika zemin temizliği, depo zemin temizliği, gıda depo alanı zemin temizliği, hastane ve sağlık tesisleri zemin temizliği,okul zemin temizliği, metro ve otopark zemin temizliği, epoksi zemin temizliği, pvc zemin temizliği, çini zemin temizliği v.b. tüm zeminlerin temizliği, bakımı ve parlatılması konularında destek talep edebilirsiniz.

Zemin Cila

Zemin cilalama işlemleri için iki çeşit yöntem vardır. Bunlar;

Kristalize Cila

Mermer, traverten gibi yüzeyler için kullanılan cilalama işlemidir. Zemine uygun makina ve kimyasal ürünler kullanılarak cila zeminle özdeşleştirilir. Mermer gibi doğal taş zeminlere cila yapma işi profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş olup uzun vadede karlı bir cilalama işlemi olarak görülmektedir.

Polimerize cila

Polimerize cila da mermer ve traverten gibi yüzeyler için kullanılan cilalama türüdür. Polimerize cila, kristalize cila ile kıyaslandığında daha az dayanıklı bir cilalama türüdür ve maliyet olarak daha uygundur. Ancak bizler uzun ömürlü oluşuyla kristalize cilayı tavsiye ediyoruz.

 Süt Cila